Poznejte náš tým

Specialisté k vašim službám

Zuzka Arnoštová

Zuzku můžete znát především jako nutriční terapeutku z naší poradny Obezitologie CB. V rámci svých veškerých studií absolvovala instruktorský kurz pro osoby s civilizačním onemocněním a také získala diplom o provedení činnosti ke cvičení Bodystyling a Balanční cvičení. V centru se s ní budete potkávat při skupinových lekcích a to při kruhovém tréninku a bodyformingu.

Bára Jarolímková

Bára vystudovala v Praze obor diplomovaný fyzioterapeut a věnuje se práci na rehabilitačním oddělení. Mezi její další absolvované kurzy patří cvičení s pružnými tahy a míči, senzomotorická stimulace, manuální lymfodrenáž, relaxační techniky, aromaterapeutická masáž, spirální stabilizace páteře dle MUDr. Smíška. Bára Vás provede jak cvičením v aerobní zóně, tak i skupinovými lekcemi jako například SM systém, Bodyball, Pilates,atd. Bára se věnuje i masérství, může poskytnout klasické masáže či aroma masáže.

Dita Bartoňová

Dita se dlouhodobě pohybuje v rekondiční a regenerační oblasti a zaměřuje se na celostní přístup práce s tělem. Je zakladatelkou a lektorkou vzdělávacího střediska vodních terapií Watsu-Czech a je presidentkou Sdružení vodních terapeutů. Nedílnou součástí její profese je i péče o syna se svalovou dystrofií. Napomáhá v organizaci End Duchenne jako mentorka s cílem podpořit rodiny a děti s tímto onemocněním. S Ditou se potkáte i na masážích. Mezi její speciality patří ayurvédská masáž, čínská energetická masáž, indická masáž hlavy nebo thajská reflexní masáž.

Alena Pelcová

Alču u nás můžete potkat jako instruktorku tabaty. Na jejích lekcích se řádně zapotíte a posílíte velké svalové skupiny při střídání dob vysoké zátěže a krátkých pauz s příjemným protažením na konci. Dále je tu pro Vás jako masérka. Se svými masážemi podpoří vaší svalovou regeneraci, psychickou odolnost a uvolní ztuhlé tělo.

Tomáš Stráský

Tomáš vystudoval sportovní školu v Praze, obor kondiční specialista. Při studiu absolvoval kurz masáží. Celý život se věnuje sportu, hlavně fotbalu, který hrál i na profesionální úrovni. U nás ho můžete potkat v aerobní místnosti nebo při individuálních lekcích.