Poznejte náš tým

Specialisté k vašim službám

Bára Jarolímková

Bára vystudovala v Praze obor diplomovaný fyzioterapeut a věnuje se práci na rehabilitačním oddělení. Mezi její další absolvované kurzy patří cvičení s pružnými tahy a míči, senzomotorická stimulace, manuální lymfodrenáž, relaxační techniky, aromaterapeutická masáž, spirální stabilizace páteře dle MUDr. Smíška. Bára Vás provede jak cvičením v aerobní zóně, tak i skupinovými lekcemi jako například SM systém, Bodyball, Pilates,atd. Bára se věnuje i masérství, může poskytnout klasické či aroma masáže nebo lymfodrenáž.

Dita Smékalová

Dita má za sebou tříleté studium nutriční terapie na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, kde své vzdělání rozšířila ještě o studium fyzioterapie. Výživa a pohyb jí baví a tak se s ní můžete setkat jak v nutriční poradně, kde vám bude radit s jídelníčkem, tak i v rámci centra, kde bude dohlížet svým bystrým okem na to, jak se hýbete. Kromě cvičení se pak ve volném čase ráda věnuje turistice, chůzi na slackline, běhu, hudbě či knížkám.
Dita Smékalová

Adéla Zemanová

S Adélou se můžete potkat v Centru pohybových aktivit, kde Vás provede skupinovými lekcemi. Společně s Adél se zahřejete, zapotíte i protáhnete a domů budete odcházet s dobrou náladou a nabiti endorfiny. Mimo Centrum pohybových aktivit se Adéla věnuje studiu nutriční terapie a ve volném čase ráda běhá, jezdí na kolečkových bruslích nebo trénuje CrossFit.

Adéla Zemanová

Roman Postl

Roman studuje 3. ročník bakalářského programu Nutriční terapeut na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. V roce 2019 absolvoval akreditovaný kurz Instruktor fitness a Trenér kulturistiky ve Fitness akademii Ronnie.cz a dále se účastní odborných konferencí a kurzů zaměřených na výživu a pohyb.

V Centru pohybových aktivit se s ním můžete setkat na skupinových lekcích Funkčního tréninku, Posilování problematických partií nebo Kruhovém tréninku nebo i na akcích pořádaných výživovou poradnou Obezitologie CB.

Roman Postl