Poznejte náš tým

Specialisté k vašim službám

Zuzka Arnoštová

Zuzku můžete znát především jako nutriční terapeutku z naší poradny Obezitologie CB. V rámci svých veškerých studií absolvovala instruktorský kurz pro osoby s civilizačním onemocněním a také získala diplom o provedení činnosti ke cvičení Bodystyling a Balanční cvičení. V centru se s ní budete potkávat v cardio zóně, ale především při skupinových lekcích bodystyling, kruhový trénink nebo bosu.

Gábi Hobzová

Gábi je absolventkou Střední zdravotnické školy obor Rehabilitace. Má za sebou dlouholetou praxi v lůžkové i ambulantní péči s velkým spektrem fyzioterapeutických metod léčby. Věnuje se dospělým klientům, ale i dětem školního věku, kteří kvůli absenci pohybové aktivity potřebují povzbudit a svůj pohybový aparát uvolnit a regenerovat. S Gábi se u nás setkáte v cardio místnosti, kde Vám bude k dispozici ohledně správného provedení a nastavení pohybové aktivity. Můžete se s ní potkat ale i při masážích, které u nás Gábi bude poskytovat. Její specialitou jsou medové masáže, peelingy nebo reflexní masáž plosky nohou.

Bára Jarolímková

Bára vystudovala v Praze obor diplomovaný fyzioterapeut a věnuje se práci na rehabilitačním oddělení. Mezi její další absolvované kurzy patří cvičení s pružnými tahy a míči, senzomotorická stimulace, manuální lymfodrenáž, relaxační techniky, aromaterapeutická masáž, spirální stabilizace páteře dle MUDr. Smíška. Bára Vás provede jak cvičením v cardio místnosti, tak i skupinovými lekcemi jako například SM systém, Bodyball, Pilates a Rehabilitační cvičení. Bára se věnuje i masérství, může poskytnout klasické masáže či aroma masáže.

Dita Bartoňová

Dita se dlouhodobě pohybuje v rekondiční a regenerační oblasti a zaměřuje se na celostní přístup práce s tělem. Je zakladatelkou a lektorkou vzdělávacího střediska vodních terapií Watsu-Czech a je presidentkou Sdružení vodních terapeutů. Nedílnou součástí její profese je i péče o syna se svalovou dystrofií. Napomáhá v organizaci End Duchenne jako mentorka s cílem podpořit rodiny a děti s tímto onemocněním. U nás bude Dita instruktorkou v cardio místnosti, ale i pro skupinové lekce. Mezi její pravidelné lekce bude patřit jóga, bodyball, mobilizační cvičení, jóga smíchu. S Ditou se potkáte i na masážích. Mezi její speciality patří ayurvédská masáž, čínská energetická masáž, indická masáž hlavy nebo thajská reflexní masáž.