Poznejte náš tým

Specialisté k vašim službám

Zuzka Malčíková

Zuzku můžete znát především jako nutriční terapeutku z naší poradny Obezitologie CB. V rámci svých veškerých studií absolvovala instruktorský kurz pro osoby s civilizačním onemocněním a také získala diplom o provedení činnosti ke cvičení Bodystyling a Balanční cvičení. V centru se s ní budete potkávat při skupinových lekcích a to při kruhovém tréninku a bodyformingu.

Bára Jarolímková

Bára vystudovala v Praze obor diplomovaný fyzioterapeut a věnuje se práci na rehabilitačním oddělení. Mezi její další absolvované kurzy patří cvičení s pružnými tahy a míči, senzomotorická stimulace, manuální lymfodrenáž, relaxační techniky, aromaterapeutická masáž, spirální stabilizace páteře dle MUDr. Smíška. Bára Vás provede jak cvičením v aerobní zóně, tak i skupinovými lekcemi jako například SM systém, Bodyball, Pilates,atd. Bára se věnuje i masérství, může poskytnout klasické či aroma masáže nebo lymfodrenáž.

Dita Smékalová

Dita má za sebou tříleté studium nutriční terapie na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, kde své vzdělání rozšířila ještě o studium fyzioterapie. Výživa a pohyb jí baví a tak se s ní můžete setkat jak v nutriční poradně, kde vám bude radit s jídelníčkem, tak i v rámci centra, kde bude dohlížet svým bystrým okem na to, jak se hýbete. Kromě cvičení se pak ve volném čase ráda věnuje turistice, chůzi na slackline, běhu, hudbě či knížkám.
Dita Smékalová