Poznejte náš tým

Specialisté k vašim službám

Zuzka Arnoštová

Zuzku můžete znát především jako nutriční terapeutku z naší poradny Obezitologie CB. V rámci svých veškerých studií absolvovala instruktorský kurz pro osoby s civilizačním onemocněním a také získala diplom o provedení činnosti ke cvičení Bodystyling a Balanční cvičení. V centru se s ní budete potkávat při skupinových lekcích a to při kruhovém tréninku a bodyformingu.

Bára Jarolímková

Bára vystudovala v Praze obor diplomovaný fyzioterapeut a věnuje se práci na rehabilitačním oddělení. Mezi její další absolvované kurzy patří cvičení s pružnými tahy a míči, senzomotorická stimulace, manuální lymfodrenáž, relaxační techniky, aromaterapeutická masáž, spirální stabilizace páteře dle MUDr. Smíška. Bára Vás provede jak cvičením v aerobní zóně, tak i skupinovými lekcemi jako například SM systém, Bodyball, Pilates,atd. Bára se věnuje i masérství, může poskytnout klasické masáže či aroma masáže.

Dita Bartoňová

Dita se dlouhodobě pohybuje v rekondiční a regenerační oblasti a zaměřuje se na celostní přístup práce s tělem. Je zakladatelkou a lektorkou vzdělávacího střediska vodních terapií Watsu-Czech a je presidentkou Sdružení vodních terapeutů. Nedílnou součástí její profese je i péče o syna se svalovou dystrofií. Napomáhá v organizaci End Duchenne jako mentorka s cílem podpořit rodiny a děti s tímto onemocněním. S Ditou se potkáte i na masážích. Mezi její speciality patří ayurvédská masáž, čínská energetická masáž, indická masáž hlavy nebo thajská reflexní masáž.

Dita Smékalová

Dita má za sebou tříleté studium nutriční terapie na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích, kde své vzdělání rozšířila ještě o studium fyzioterapie, které momentálně dokončuje. Jelikož ji pohyb baví nejenom v praktické formě, rozhodla se doplnit své znalosti ještě studiem kondičního trenérství v Brně. Kromě cvičení se pak ve volném čase ráda věnuje turistice, chůzi na slackline, běhu, hudbě či knížkám. S Ditou se můžete potkat na lekcích Body Balance, Core cvičení, Fit and flexi, Funkční trénink a Zdravá záda.

Dita Smékalová