Poznejte náš tým

Specialisté k vašim službám

Bc. Dita Vobořilová

Fyzioterapeutka

Dita má vystudovaný tříletý obor Fyzioterapie na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Pohyb ji provází celým životem. Od 4 let cvičila sportovní gymnastiku, ve které si následně udělala trenérský kurz a stala se zároveň vyškolenou rozhodčí.

Miluje přírodu a neustále se snaží vzdělávat. Ve volném čase se věnuje turistice, plavání a čtení knih. S Ditou se uvidíte na lekcích Jógy, body heat či základech DNS. Může poskytovat také klasické masáže či aromamasáže s éterickymi oleji.

Adéla Zemanová

Bc. Marie Olahová

Fyzioterapeutka

Mája absolvovala tříleté bakalářské studium fyzioterapie na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích.

V Centru pohybových aktivit se věnuje aktivitám v tělocvičně, a to jak aerobní zóně, tak i skupinovým cvičení ACT, SM systému či povede gym ball workout. Také nabízí masérské služby, od klasické relaxační masáže, aroma masáže až po medovou masáž. Má absolvované kurzy mobilizace a manuální techniky, kurz akrální koaktivační terapie, tejpování a SM systém.

Mezi její záliby patří sportovní gymnastika, tanec a je hrdou majitelkou tří koček.

Adéla Zemanová

Bc. Adéla Zemanová

Instruktorka

S Adélou se můžete potkat nejen v ordinaci Obezitologie, ale také v Centru pohybových aktivit, kde Vás provede skupinovými lekcemi. Společně s Adél se zahřejete, zapotíte i protáhnete a domů budete odcházet s dobrou náladou a nabiti endorfiny.

Mimo Centrum pohybových aktivit se Adéla věnuje navazujícímu studiu nutriční terapie a ve volném čase ráda běhá, jezdí na kolečkových bruslích nebo cvičí CrossFit.

Adéla Zemanová