Pohybový program

Pohybem k lepšímu zdraví

Chtěli byste zařadit více pohybu, ale chybí Vám vůle či vedení? Zařadili jste více pohybu, ale už delší dobu nevidíte výsledky? Každý větší cíl zkrátka potřebuje plán a ani pohyb není výjimkou! Proto jsme pro Vás připravili pohybový program, který Vám poskytne ten nejlepší možný start!

Co na Vás v pohybovém programu čeká?

Pohybový program je kombinací individuálních tréninků, skupinových lekcí, pohybu v aerobní zóně, případně i Vašich dalších oblíbených pohybových aktivit naplánovaných podle Vašich potřeb.

V ceně pohybového programu Vám kromě výše zmíněných aktivit poskytneme i vstupní vyšetření od fyzioterapeutky, na základě kterého společně vyberete odpovídající intenzitu Vašich tréninků.

Svůj posun navíc budete mít kdykoliv možnost sledovat díky svému osobnímu tréninkovému deníku, který od nás v průběhu programu obdržíte. Závěrečným krokem je poté i koncové zhodnocení společně s návrhem následujícího režimu, abyste své úspěchy byli schopni udržet i po ukončení programu.

Pohybový program je navržen tak, aby co nejlépe splňoval Vaše potřeby, proto se určitě nebojte odhodlat se s pohybem v našem centru začít. Budeme se na Vás těšit!

Přihlaste se na pohybový kurz