Články

Zajímavosti ze světa pohybu

Balíčky cvičení aneb jak se hýbat doma

Potřebujete se rozhýbat, protáhnout vaše tělo nebo se dát do formy? Využijte naše cvičící balíčky, které Vás provedou 3 různými lekcemi a to od zahřátí přes intenzivní lekci po zklidnění a strečink. Lekce zvládne úplně každý a to přímo z pohodlí domova. Na výběr máte 3 balíčky a jako bonus jsou v každém balíčku i relaxační techniky.

Máme pro Vás připraveny 3 typy balíčků. Každý balíček obsahuje 3 lekce. Lekce jsou uspořádány tak, že je můžete cvičit jednotlivě či všechny 3 najednou. Každá lekce trvá cca 25-30 minut a můžete je mezi sebou i různě kombinovat. V každém balíčku se lekce věnují zahřátí našeho organismu, intenzivnímu cvičení a v závěru i posílení problémových partií a strečinku. Ke každému balíčku jsou jako bonus přidány i relaxační techniky, které napomáhají ke snížení stresu. 

Na výběr máte 3 typy balíčků:

1. balíček – Zaposiluj si (300 Kč)

V tomto balíčku naleznete lekce, které nejprve zahřejí dynamicky vaše tělo, poté si zkusíte intenzivnější cvičení v rytmu Tabaty a na závěr si zaposilujete na problémové partie ruce, břicho, zadek a nohy.

2. balíček – Rozproudi krev (300 Kč)

V tomto balíčku začnete lekcí, kdy se zahřejete pomocí aerobních cviků, dále přejdete do lekce Cardia a poté zakončíte závěrečným strečinkem s prvky posilování.

3. balíček – Dej se do formy (300 Kč)

Zde začnete lekcí Bodyball na velkých míčích, poté budete pokračovat Bodyformingem, kde budeme tvarovat k lepšímu naše tělesné partie a na závěr si jemně zaposilujeme a naše tělo zpevníme.

4. balíček – Zatancuj si (300 Kč)

Na začátek se zahřejete Cardio lekcí, poté se naučíte Dance Workout, kdy rozhýbete své tělo v tanečních rytmech a zároveň si dáte pořádně těla. A na závěr zkusíte vaše tělo uvolnit a poddat se tanci.

5. balíček – Protáhni se (300 Kč)

Začnete jemným posilování s prvky jógy, poté narovnáte páteř pomocí vertebroterapie a na závěr si zaposilujete a protáhnete si celé tělo.

Lekcemi Vás budou provázet instruktorky z Centra pohybových aktivit – Zuzka, Barča, Pája, Niki a Dita. 

Balíčky můžete objednávat na https://goout.net/cs/balicky-online-cviceni/szjwogr/.